Blue Snowflake Rebelle Feathers: Nadace

středa 24. října 2012

Nadace

Dnes bychom chtěly napsat článek o nadaci na transplantaci kostní dřeně. Vlastně my 2 ještě s kamarádkou Natálkou jsme byli vybrány, aby jsme prodávaly "sluníčka". Za každé sluníčko se přispívalo na nadaci. Peníze putují do fakultní nemocnice v Plzni. Jen vyšetření stojí 1500,- Kč a proto se vybírají tyto peníze. Každý rok stovky občanů onemocní chorobami krve a nádory, jako jsou leukémie, lymfomy, myelom a jiné typy rakovin. A proto už my dvě druhým rokem pomáháme. Je to takový dobrý skutek a vlastně plus do naší "aury" :-D Letos jsme vybraly asi okolo 2500, takže pro nás úspěch :-) A co vy? Přispíváte také na nadace?4 komentáře:

 1. ráda přispívám do nadací :). Je krásné někomu pomoci :). Až budu starší tak bych také ráda darovala kostní dřeň :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to je od tebe hezké. Ráda bych také darovala, těch lidí mi je strašně líto. Jenže se strašně bojím té bolesti. Ale když už ne tohle, určitě budu darovat alespoň krev :-)

   Vymazat
 2. Když se jedná o nějakou nadaci ráda si věc koupím, už dvakrát jsem darovala krev a chci v tom pokračovat, jen sestřičky mají vždycky problém objevit na mých rukou nějakou vhodnou žílu.

  OdpovědětVymazat

Děkujeme za komentář! :-)